Co oznacza F60 w psychiatrii?

Witam, mam dwadzieścia cztery lata i po dwutygodniowym pobycie w szpitalu psychiatrycznym (po próbie ‚s’), została mi wystawiona diagnoza F60.9 BNO We wstępnym rozpoznaniu miał mialam diagnozę borderline, lecz uległa ona zmianie po przeprowadzonym teście MMPI, z którego to jak mi powiedziano, nie wyniknęło nic konkretnego. Mam pytanie odnoście F60.9 - co to tak w zasadzie oznacza? Bliżej nieokreślone zaburzenie brzmi dla mnie trochę jak masło maślane, takie wszystko i nic w jednym. Czy należy prowadzić dalszą diagnostykę?

Lek. Paweł Szadkowski

Oznacza to zaburzenie osobowości bliżej nieokreślone, czyli np. połączenie cech kilku typów osobowości. Rozpoznanie najlepiej omówić z Pani psychiatrą lub psychologiem, gdyż na pewno wie jak wyszedł test MMPI i pomoże określić Pani zaburzenia.