Co oznacza fragment gruczołu piersiowego z przewagą utkania tłuszczowego bez zmian nowotworowych?

Witam Miałam robiona biopsja mammotomiczna guzka piersi, w badaniu histo-patologiczny wpisano: fragment gruczołu piersiowego z przewagą utkania tłuszczowego bez zmian nowotworowych. Czy to oznacza że guzek został wycięty jeżeli nie ma wzmianki w rozpoznaniu histo-patologicznym?

Lek. Paweł Szadkowski

W pobranym bioptacie była tylko zdrowa tkanka gruczołu piersiowego. Z wynikiem proszę się udać do lekarza kierującego na biopsję, najlepiej oceni wynik w stosunku do obrazu w mammografii i w usg.