Co oznacza Gastritis chronica maioris gradus activa erosiva antropologia sine atrophia?

Dzień dobry prosiła bym p przetłumaczenie bo nic z tego nie rozumiem.Gastritis chronica maioris gradus activa erosiva antropologia sine atrophia M-40000 Duodenitis chronica no specifica gradu minoris cum atrophia fere completa villorum M-43000 .W obrębie nabłonka powierzchownego stwierdzam ok15kz/100KNP wg Marshall typ zmian 3A . Bakterie spiralne w barwieniu giemza ( ) z góry dziękuję.

Lek. Paweł Szadkowski

Przewlekłe aktywne zapalenie błony śluzowej żołądka stopnia dużego bez atrofii.
Przewlekłe zapalenie błony śluzowej dwunastnicy niespecyficzne małego stopnia z atrofią kosmków.
Z wynikiem proszę się udać do lekarza, gdyż ewentualne leczenie zależy od Pani objawów i dolegliwości.