Co oznacza guz przy ujściu odbytu?

Mam taki twardy guz na końcu odbytu tuż na ujściu pleców. Strasznie jest twardy boli jeśli posiedzę w ciepłej wodzie ból odrazu przechodzi. Co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Pani opis może sugerować guzek krwawniczy odbytu z możliwym towarzyszącym zakrzepem w jego obrębie. Konieczne do postawienia rozpoznania i wykluczenia groźnych przyczyn jest jednak badanie lekarskie. Sugeruję udać się w celu zbadania do chirurga ogólnego.