Co oznacza guz torbielowaty trzustki?

Na badaniu usg zdiagnozowano guz torbielowaty trzustki o hiperechogennej ścianie że zwapnieniami, co to może oznaczać??

Lek. Paweł Szadkowski

W celu interpretacji badania należy udać się do lekarza prowadzącego. Niewykluczone że wymagane będzie poszerzenie dalszej diagnostyki. Na podstawie wyniku badania USG nie można jednoznacznie określić charakteru zmiany.