Co oznacza guzek na środku czoła?

Witam Dziś zauważyłam na czole- na samym środku opuchnięcie ala guzek średnicy ok 3 cm. Nigdzie się nie uderzyłam w ostatnim czasie, „guzek” nie zmienił koloru, nie boli, jest miękki - jakby w środku się zebrała ciecz. Ból głowy od pojawienia się nie występuje, wczoraj tez żadnego nie było. Dodam, że aktualnie jestem na urlopie na wyspach Kanaryjskich i jest tu ostre słońce- chociaż nie wiem czy to ma coś do rzeczy. Mogę liczyć na jakieś rady? Pozdrawiam

szanowna Pani ciężko mi się wypowiedzieć nie widząc guzka, być może jest to guzek zapalny