Co oznacza guzek nad obojczykiem u kobiety?

Rok temu moja mama miała operację raka brodawki Vatera. Operacja przebiegła prawidłowo, dodatkowo były także radioterapia i chemioterapia. Do tej pory wszystko było w porządku, mama ma wizyty kontrolne, czuje się dobrze. Ostatnio zauważyła twardy guzek po prawej stronie nad obojczykiem - nie wie, kiedy się pojawił, nie boli. Czy może to być wznowa i przerzut choroby?

witam, ciężko to stwierdzić przez internet, ale nie można tego wykluczyć, wymagana jest dalsza diagnostyka