Co oznacza i jak leczyć ból pod łopatkami?
Od jakiegos czasu bola mnie plecy pod lopadkami bol brzucha klatki piersiowej bylem na gastroskopi nic nie wykazalo na uzg brzucha to jakies plamy na watrobie sa ale mnie boli tak jakbu byl jakis ucisj czuje sie oslabiony mialem tez rezonans ale tez nic nie wykazalo mam zoltawe oczy co to moze byc bo z bolu nie wyrabiam

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Warto wykonać również diagnostykę laboratoryjną: bilirubinę całkowitą i pośrednią, ALT, AST, ALP, INR, proteinogram białek osocza, opcjonalnie anty-HCV (chociaż pewnie miał pan ją już wykonaną, sądząc po zaawansowaniu wykonanych badań obrazowych). Najlepiej leczenie i wyniki skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym (optymalnie jeśli byłyby to gastroenterolog).