Co oznacza kłucie w piersiach podczas oddychania?

Witam chce opisać moja dolegliwość otóż mam klujacy ból w z prawej strony klatki piersiowej tak poniżej także odczuwam ból przy głębszym oddychaniu na tej samej wysokości w plecach cjuz tak od trzech dni i nie przestaje .

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania. Warto wykluczyć groźne przyczyny bólu w klatce piersiowej. Jeśli objawy nie są bardzo nasilone i nie towarzyszą im inne dolegliwości (np. pogorszenie tolerancji wysiłku, omdlenia, zawroty głowy, szum w uszach, nasilenie bólu w trakcie wysiłku lub silnych emocjach) to nie martwiłbym się tym zbytnio.