Co oznacza kłucie w sercu?

Witam Mam 22 Lata. od roku zmagam się z problemami zdrowotnymi mam torbiela pajęczynówki dolneog tyłu czaszki, problem z miesniami odcinka szyjnego potrafią drętwieć mi dłonie i lewa połówka twarzy. Dziś o godzinie 14:30 zaczęło kłuć mnie serce, ból idzie wytrzymać do tego jest mi zimno. ból przestał około godziny 19 po czym o godzinie 22 znów zaczął i zaczęło robić mi się zimno. Wszedłem do łóżka i nagle uszy mnie pieką, czuje nadal delikatny ból w klatce piersiowej po lweje stronie.

Lek. Paweł Szadkowski

Niezbędne jest dokładne badanie lekarskie oraz wykonanie odpowiednich badań dodatkowych m.in. EKG oraz ew. badania laboratoryjne. Może pan udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub neurologa.