Co oznacza kłujący ból brzucha u 34-latki?

Witam bardzo prosze o rade...od piatku po wstaniu z lozka odczuwalam bol w okolicy zoladka...od niedzieli czyli od wczoraj po prawej stronie brzucha bol klujacy calkiem z prawej strony troche wyzej nad pepkiem i czasem promieniuje tak jakby do prawego jajnika...podejrzewalam ze to moze byc wyrostek ale mam apetyt wyproznienia normalnie goraczki brak ..brzuch miekki ...nie boli tez przy podciaganiu nogi...bol jest niejednostajny boli i znika ...boli umiarkowanie po jakims czasie znowu mocniej...czasem boli przy chodzeniu...czy moze to byc jednak wyrostek??prosze o odpowiedz i z gory dziekuje

Lek. Paweł Szadkowski

Gdyby objawy nie ustępowały, proszę się udać do lekarza. Może być to zapalenie wyrostka, po prostu nie jest tak nasilone, by woływać te wszystkie objawy.