Co oznacza krew na papierze toaletowym u 27-latka?

Witam, mam pytanie Podczas wydalania na koniec całego procesu (chociaż nie jestem pewien, czy na pewno to dzieje się na końcu) przy czyszczeniu, na papierze toaletowym zauważyłem krew. Już wcześniej miałem z tym problem ale jakoś przeszło. Teraz pojawiło się kilka dni temu i nie zapowiada się na to żeby się skończyło. Dodam że poza toaletą nie mam z tym żadnego problemu, nic nie swędzi, nic nie "przecieka" Co powinienem z tym zrobić?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinien Pan się udać do lekarza pierwszego kontaktu i opisać swój problem. Najprawdopodobniej są to guzki krwawnicze, czyli tzw hemoroidy. Lekarz przepisze odpowiednie leczenie.