Co oznacza krew na papierze toaletowym u 33-latki?

Dzień dobry. Tydzień temu podczas wypróżniania zauważyłam krew w toalecie oraz na papierze. Przez 5 dni sytuacja się nie powtórzyła. Potem była krew tylko na papierze oraz raz przy wypróżnianiu. Zrobiłam morfologię, crp i Ob. Wyniki prawidłowe. Czy taka sytuacja jest objawem raka jelita? Czy mogą to być hemoroidy? Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

ze względu na krew zalecał bym konsultacje lekarza pierwszego kontaktu, może się okazać, że są to żylaki odbytu ale dla pewności proszę o konsultacje z lekarzem który oprócz obrazu klinicznego wykona badanie odbytu i zaleci leczenie lub konsultacje specjalisty proktologa.

Pozdrawiam