Co oznacza krew w wydzielinie z nosa u 21-latki?

Witam, od kilku dni zmagam się z zatokami. Przedwczoraj doszła wydzielina w gardle, która strasznie trudno mi odkrztusic. Boli mnie dół szyji przy podnoszeniu głowy do góry. Poza tym w wydzielanie z nosa pojawiła się krew. Jak można szybko zwalczyć taka infekcje ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W przypadku takiej infekcji radziłbym udanie się do poradni laryngologicznej.