Co oznacza krwawienie z odbytu u 29-latki?

Witam. Od jakiegoś czasu powiemy od maja podczas wyprużniania się zauważyłam krew. Wcześniej pojawiało się co jakiś czas podczas wyprużniania się ale teraz pojawia się za każdym razem. Raz krwawienie jest nie wielkie a drugim razem jest trochę większe. I nie chodzi tu o siku i miesiączkę. Nie wiem do jakiego specjalisty mogłabym się udać i co to może być.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu. Lekarz w razie potrzeby zleci badania laboratoryjne i skieruje Panią do proktologa lub chirurga.