Co oznacza krwiak po usunięciu jajników?

Witam jestem kobietą w wieku 48lat choruję na nowotwór piersi jestem rok po zabiegu jest Dobrze ale w badaniach genetycznych miałam profilaktycznie usunąć jajniki więc to zrobiłam utworzył się po dwóch tygodniach krwiak wzięłam antybiotyk dalej mam tego krwiaka niby lekarze mówią że się wchłonie ale bardzo się boję nie wiem co mam robić iść na konsultacje do chirurga

szanowna Pani proszę się nie martwić, jeśli lekarz Panią badał i stwierdził że krwiak się wchłonie to nie ma powodu do obaw, należy uzbroić się w cierpliwość