Co oznacza mój opis badania kręgosłupa?

Witam proszę o interwencję W zakresie c3-c7 rozluznienia pierscieni wloknistych modeluja worek oponowy. Kanały korzeniowe c5-c6, c6-c7 przewezone na tle zwyrodnieniowym.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wynik należy interpretować łącznie z pani obrazem klinicznym (objawami), ponieważ od niego zależy dalsza diagnostyka i ewentualne leczenie. W tym celu najlepiej udać się do lekarza prowadzącego (optymalnie neurologa lub neurochirurga). Dodam jeszcze, że często obserwuje się zmiany w badaniach obrazowych, które nie dają objawów klinicznych.