Co oznacza mój opis prześwietlenia płuc?

Robiłam sobie przeswietlenia płuc i chciałabym się dowiedzieć co oznacza opis:Przekątna i kąty wolne. Pola płucne z zaznaczonym rysunkiem zrębu, przysercowo akcentacja zmian oskrzelowych, bez zmian ogniskowych i naciekowych. Wnęki naczyniowe. Na zdjęciu bocznym zasercowo wzmożony rysunek oskrzelowy. Wnęki naczyniowe.

Szanowna Pani a z jakiego powodu badanie zostało przeprowadzone? proszę podać więcej danych klinicznych