Co oznacza mój wynik angio tk głowy?
Co oznacza wynik angio tk głowy? Dodatkowa tętnica przednia mózgu aca oraz fenestracja odcinka m1 t. środkowej mózgu po stronie prawej mca r

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten należy interpretować w całości oraz w odniesieniu do objawów i innych wyników.