Co oznacza mój wynik biopsji cienkoigłowej?

Jestem po biopsji cienkoigłowej wynik brzmi gęste masy białkowe bez elementów komórkowych. Obraz może odpowiadać gęstej torbiel. Preparat gruby o obniżonej wartości diagnostyczne.Lrkarz prowadzący zalecił usg za 4 m-ce. Co oznacza pierwsza część czyli gęste masy białkowe bez elementów komórkowych. Czy na pewno nie mam się czym martwić. Proszę o pomoc!

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała pani miejsca/narządu, który był poddany biopsji. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.