Co oznacza mój wynik tomografii?
Wynik tomografia komputerowej wykazał, gruczoł krokowy o wym. 57x45x50. Czy wynik jest zły.

MĘŻCZYZNA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Gruczoł krokowy jest powiększony. Z wynikiem proszę się udać do urologa. Najczęstszą przyczyną powiększenia prostaty jest łagodny rozrost tego gruczołu - warto to jednak sprawdzić.