Co oznacza moje badanie endoskopowe?

Dzień dobry bardzo proszę o poradę Badanie endoskopowe górnego odcinka przewodu pokarmowego opis przełyk drożny. Linia Z równa, na wysokości górnej granicy fałdów zoładkowych. Wpust ścisły. Jeziorko obfite,podbarwione żółcia. Ufałdowanie miernie pogrubiałe,nie wygładza się całkowicie. Błona śluzowa żołądka miernie przekrwiona. Antrum gładkie ż obecnością żółci. Odzwiernik drożny. Puszka i dalsza część dwunastnicy w widocznym odcinku nie zmieniona

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Opis, który Pani podała nie wskazuje na znaczna patologię w zakresie górnego przewodu pokarmowego.