Co oznacza moje stężenie glukozy?

Co oznacza ta wartość krytyczna ?? Badanie glukoza wiek 43 kobieta 90 mg Po 180 m 48 mg wartość krytyczna !! Po 1 h po 75 g glukozy 89 mg Po 2 h po 75 g glukozy 81 mg Wizyta za 10 dni u internisty .

Jeżeli dobrze rozumiem zapis, wartość krytyczna odnosi się do glikemii 48 mg/dl (?), która oznacza hipoglikemię, czyli zbyt niski poziom cukru we krwi. Może to stanowić poważne zagrożenie. Proponuję jak najszybszy kontakt z lekarzem, a w przypadku objawów takich jak zawroty głowy, poty, przyspieszenie akcji serca, trudności w koncentracji i koordynacji ruchowej proponuję szybko wypić szklankę osłodzonej wody/herbaty. Pozdrawiam.