Co oznacza mrowienie twarzy i niepokój?

Witam niedawno znalazłam się w szpitalu ,zaczęło się to podczas snu poczułam fale gorąca mrowienie twarzy rąk i nóg i dziwny niepokój którego nie potrafię opisać ,ucisk w gardle i problemy z przełykaniem jakby mnie ktos dusił w karetce dostałam hiperwentylacji straciłam czucie w całym ciele .w szpitalu nic nie zrobili wypuścili mnie do domu po odzyskaniu władzy w ciele .a ja bardzo się martwię bo ataki powtarzają się codziennie , w dzień jest wszystko ok wszystko zaczyna się kiedy próbuję zasnąć ,udaje mi się tylko zapanować nad oddechem i niedopuścić do chiperwentylacji .nie wiem z kad to się wzięło i co robić

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli główne przyczyny internistyczne zostały wykluczone, sugeruję udać się do lekarza psychiatry ponieważ pani dolegliwości mogą mieć tło psychiczne.