Co oznacza Naevus pigmentosus dermalis w wyniku histopatologicznym?

Dzień dobry Właśnie dostałem wyniki badania Histopatologiczne od lekarza. Na którym usniete 1cm znamię zostało rozpoznane jako Naevus pigmentosus dermalis. Niestety obok tego napisane jest : Zmiana obecna w jednym z marginesów bocznych . Lekarz chirurgii ogólnej potwierdził że wszystko jest dobrze. Ale chciałbym żeby ktoś z lekarzy specjalistów to potwierdził , bo nie daje mi to spokoju . Czy wszystko jest na pewno dobrze ?

Lek. Paweł Szadkowski

Rozpoznanie 'znamię barwnikowe skórne' jest rozpoznaniem zmiany łagodnej. Proszę się nie niepokoić.