Co oznacza naevus pigmrtosus compositus praecipue junctionalis partim lentigo simplex?

dzien dobry co to znaczy : naevus pigmrtosus compositus praecipue junctionalis partim lentigo simplex

Lek. Paweł Szadkowski

Znamię barwnikowe złożone łączące częściowo plama soczewicowata. Zmiana nie jest złośliwa, natomiast zawsze warto z wynikim udać się do lekarza, który usuwał znamię. On najlepiej oceni wynik w korelacji z Pani objawami i całym obrazem klinicznym.