Co oznacza nagła, nadmierna senność?

Witam mam pytanie które mnie dręczy od ponad miesiąca . Czasami bez powodu robię się senny tak że odpływam z fotela albo tracę przytomność lecz po zjedzeniu czegoś słodkiego wracam do formy jest mi lepiej badania na cukrzycę robiłem 3 razy i nic nie wyszło niby wszystko gra co sądzą o tym inni? Ktoś też tak ma? Jak myślicie co to może być?? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź z góry dziękuję.

Lek. Paweł Szadkowski

Opisywane dolegliwości mogą świadczyć o ektopowym wydzielaniu insuliny lub innej patologii. Konieczna jest dokładna ocena internistyczna oraz rozszerzenie diagnostyki (być może nawet w warunkach szpitalnych).