Co oznacza nagłe osłabienie organizmu?

Witam , miałam dziś taką nie typową sytuacje. Poszłam sobie pod prysznic i gdy się kąpałam nagle pojawiło o się osłabienie organizmu co mam na myśli. Uczucie wymiotów , zrobiłam się blada , czułam się jak bym miała paść . Szybko wyszłam z prysznica bo bardzo się wystraszyłam bo miałam drganie rąk. Zaczą mnie boleć w tym samym momencie dół kręgosłupa. Chciałam zwymiotować ale nie mogłam. Czy to jest po prostu jakieś osłabienie czy coś poważniejszego ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby to się częściej powtarzało to radziłbym skonsultować się z internista oraz wykonanie podstawowych badań.