Co oznacza nerwowość i niepokój?

Witam, Mam 20 lat i od ostatniego czasu dziwne objawy, czasem moje serce samo z siebie przy zwykłej czynności takiej jak np. oglądanie telewizji znaczy tak jakby zmieniać swój rytm bicia, czuje wtedy niepokój, robię się nerwowa, po takim "ataku" jestem zmęczona, w ubiegłym roku leżałam w szpitalu z powodu nadciśnienia ale już jest wszystko dobrze, miałam robione wtedy badania krwi,dobową zbiórkę moczu,ekg, Holter sercowy oraz ten na ciśnienie, usg tarczycy, jak i rentgen czaszki i klatki piersiowej, może ktoś zna coś na ten temat, lekarze stwierdzili że nic mi nie jest,ostatnie badania krwi i na tsh wyszły dobrze, dostałam tylk proszki na uspokojenie. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Ps. Zapomniałam dodać że w ubiegłym roku leżałam w szpitalu z powodu nadciśnienia, unormowało się na szczęście, oraz przeszłam przez poronienie objawy, czy to może mieć taki oto skutek?

Lek. Paweł Szadkowski

Objawy wskazują na zaburzenie rytmu serca, może warto powtórzyć badanie ekg, najlepiej holter.