Co oznacza nieprawidłowy wygląd stolca?

Dzień Dobry , od pewnego czasu dłuższego tak koło parę miesięcy zauważyłam nie prawidłowe wypróżnianie , to znaczy stolec jest nie konstytensją normalny , to znaczy są stolce takie albo w małych kawałeczkach , barwa ciemna , rzadko czarna . Chciałabym się zapytać czy coś jest nie tak ? bo powinny wypróżnienia być normalne - stolec . To Mnie nie pokoji , czemu nie ma normalnych stolec . Lata wstecz 6 , miałam robioną Kolonskopię było ok tylko 2 polipy wykryte i usunięte . Dlatego się tym martwię czy mogły powrócić , i stolce są takie .. czy po prostu coś powoduje że są takie .

Czarno zabarwione stolce mogą sugerować krwawienie w przewodzie pokarmowym. Proponuję wizytę u lekarza gastrologa, który pokieruje dalszą diagnostyką. Pozdrawiam.