Co oznacza nieprzerwany szum w uszach?

Nic z tego nie rozumiem nie pracuje w halasie nie slucham glosno muzyki pojawilo sie nagle i szumi piszczy najgorzej w nocy jak jest cicho .pracowalem na budowie wtedy zmoklem przewialo mnie zatkalo uszy na tydzien potem ustapilo i wtedy pojawil sie szum trwa to juz nieprzerwanie od 2 lat mozna cos z tym zrobic

Lek. Paweł Szadkowski

Warto udać się do laryngologa, może występuje u Pana przewlekłe zapalenie ucha i mimo braku objawów typowego zapalenia (jak ból, gorączka itd.), w jamie bębenkowej zbiera się płyn.
Ponadto szum w uchu może być spowodowany chorobą niezwiązaną z samych uchem, jak nadciśnienie, nadczynność tarczycy i inne.