Co oznacza nierównomierny wzrost włosów?

Czy to normalne, że po jednej stronie mam mniej włosów? W przeszłości wypadło mi ich trochę, w tym samym miejscu-po prawej stronie na czubku głowy. Jednakże co dziwne, nie zauważam teraz masowego wypadania włosów. Czy to może być spowodowane stresem(dość często się stresuje szkołą,ocenami i porażkami).

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli to pana niepokoi najlepiej skonsultować się z lekarzem dermatologiem. Konieczna jest kliniczna ocena stanu włosów.