Co oznacza niskie położenie łożyska w ciąży?

Witam pisze do państwa ponieważ generalnie mieszkam w anglii i jestem w 20 tygodniu ciąży byłam na usg i stwierdzono że jest nisko łożysko bardzo się boję że dziecko może przyjść wcześniej na świat lub umrze proszę o pomoc czy jest jeszcze nadzieja ze łożysko może się jeszcze unieść. dziękuję i pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, łożysko się nie uniesie. Musi być Pani cały czas pod kontrolą ginekologa