Co oznacza obniżony poziom limfocytów?

Dzień dobry. Właśnie odebrałam wyniki i niepokoi mnie obniżony poziom limfocytów 0,77, lekarz zlecił bad kontrolne za 2 miesiące. czy to nie za długo? Inne nieprawidłowe wyniki w mojej morfologii to: leukocyty 3,03 erytrocyty 3,99 Neutrocyty 1,31 monocyty 28,1 Aktualnie przechodzę grypę ale to ponoć nie ma wpływu na te wyniki. Mam 42 lata. Prosze o odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Pani opis nie pozwala na interpretację wyników (niezbędne jednostki, normy laboratorium i przede wszystkim wyniki pełnej morfologii oraz objawy kliniczne). Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.