Co oznacza obraz płuca po operacji tarczycy?

Witam, W grudniu mialam operację usunięcia tarczycy i węzłów chłonnych z powodu raka brodawkowatego. W marcu przeszlam jodowanie a 2 tygodnie temu kontrolę. Podano mi małą dawkę jodu i i na obrazie scyntygraficznym nie ma podobno obszarow jodochwytnych. Jednak mam pytanie ponieważ z lewej strony (płuco bądz okolica puersi) widać ciemnobordowy obszar dosyc spory i nie wiem co to moze byc. Czy to normalne ze cos zaznaczyli tylko z jednej strony?

Szanowna Pani, niestety na podstawie przedstawionego opisu nie jestem w stanie zbytnio pomóc