Co oznacza opis mammografii?

Co oznacza opis mammografi w lewym sutku na g.3 asymetryczne zageszczenie o nierownych obrysach wielkosci 25 mm Czy to cos bardzo niepokojacego

Taki opis w mammografii oznacza, że wymagana jest konsultacja lekarza, najlepiej poprzedzona uzupełniającym badanie USG piersi. Może lekarz radiolog wykonujący i opisujący mammografię zawarł już wnioski i sugestie postępowania?