Co oznacza opuchlizna nadgarstka u 20-latka?

witam od 2 miesięcy boli mnie nadgarstek przy zginaniu nie jest opuchnięty dosłownie nic nim nie było robione 2 kosci tak jakby wystają guzkami ich nie można nazwać bo czuć coś cienkiego jak by coś wyskoczyło najmocniej to widać tak mniej więcej 5/7 cm od kości od której sie zaczyna palec wskazujący i przy zginaniu mnie boli że czasami nie moge się podnieść ale moge nim ruszać bez problemu

Szanowny Panie, niestety nie do końca rozumiem co ma Pan na myśli. Proponuję wizytę u ortopedy