Co oznacza opuchlizna ujścia cewki moczowej po obrzezaniu?

Po obrzezaniu strasznie spuchło Ujście cewki moczowej, dodatkowy objaw to swędzenie tego miejsca. Opuchlizna jest na tyle duża, że skóra jest jakby przeźroczysta. Biorę cipronex po zabiegu. Posmarowalem coltrimazolum dwa dni bez zmian. Teraz jest cały wyschniety i lekko zaczerwieniony.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym o pilne udanie się na kontrolę urologiczną. Pozdrawiam.