Co oznacza opuchlizna ust?

Witam, mam 18 lat. Chodzi mi o to, że moje usta są spuchnięte. Wcześniej gryzłam je z pół roku, a teraz przestałam, bo mnie to przeraża. Przestałam je gryźć miesiąc temu, a nadal wyglądają jakbym je sobie powiększała... co może być tego powodem ? Zejdzie samo ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Po zaprzestaniu uszkadzania ust, opuchlizna powinna z czasem minąć - musi dać Pani chwilę czasu na zagojenie się ran.