Co oznacza osłabienie i problemy z zasypianiem?

Od jakiegoś czasu źle się czuje. Ogólne osłabienie organizmu, zmęczenie, problemy z zasypianiem, kołatanie serca, bóle w klatce piersiowej, pocą mi się dłonie i stopy, problemy skórne na plecach i dekolcie. TSH 5,68 FT3 4,14 FT5 1,33

Lek. Paweł Szadkowski

Z wynikiem proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, TSH jest zbyt wysokie, co do hormonów tarczycy nie podała Pani jednostek danego laboratorium, więc mogą też być nieprawidłowe. Natomiast objawy jak najbardziej mogą być związane z chorobą tarczycy.