Co oznacza pieczenie stóp?

Witam, od dwóch tygodni czuje ból w nadgarstku, łokciach, kolanach i kostkach u nóg. Ponadto,puchną mi stopy i bardzo pieką. Zaczynam mieć problem z poruszaniem się , co to może być? Proszę o pomoc, ponieważ mieszkam w Anglii i mój angielski nie jest zbyt dobry aby wyjaśnić lekarzowi co mi dolega. Dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję koniecznie udać się do lekarza. Pani objawy mogą świadczyć o układowej chorobie tkanki łącznej (konieczne poszerzenie wywiadu i dokładne zbadanie). Choroby tego typu jeśli są rozpoznane odpowiednio wcześnie i prawidłowo leczone mają dużo lepsze rokowania i przebieg.