Co oznacza pieczenie w jakimś miejscu?

co oznacza pieczenie w jakimś miejscu nie ból czy kłucie tylko pieczenie?

Witam. Tego typu dyskomfort zazwyczaj wiąże się ze stanem zapalnym. Wszystko uzależnione jest jednak od lokalizacji dolegliwości. Bardzo proszę o doprecyzowanie pytania.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Gdzie dokładnie odczuwa Pan pieczenie. Może być to wynik niedokrwienia, zaburzeń czucia a nawet infekcji.