Co oznacza plamienie przed miesiączką?

Dzień dobry. Jestem tydzień przed spodziewaną miesiączką, wczoraj zauważyłam plamienie, właściwie to była tylko stróżka krwi. Zauważyłam to dopiero po sprawdzeniu (włożeniu chusteczki do środka), nie wypłynęło mi to na bieliznę. Myślałam, że to już miesiączka, ale po tym nie było już nic więcej, czysto. Czy to normalne? Bardzo proszę o odpowiedź, zaniepokoiło mnie to trochę. Podobną sytuację miałam 4 miesiące temu i nigdy wcześniej.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może był jakiś delikatny uraz, w tym miejscu, którego Pani nie pamięta? Jeśli będzie sie to regularnie powtarzać to radze skonsultować się z ginekologiem.