Co oznacza podwyższenie temperatury u 4-latka?

Witam. Moj 4letni Syn od miesiaca ma stale podwyższoną temperaturę 37,1-37,4. Sprawdzana roznymi termometr ami zawsze te same wartosci czy w dzien czy w nocy. Apetyt ma, waga nie spada, blady nie jest skacze biega, w nocy skronie kark nóżki chlodne. Jakie badania mogę wykonac, czy ta temp moze byc normalna?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pediatry w celu dokładnego zbadania i ewentualnie zlecenia potrzebnych badań. Taki objaw może świadczyć o stanie zapalnym i nie jest wynikiem prawidłowym.