Co oznacza podwyższony poziom PLT u 37-latki?

Podwyższone płytki krwi 444 czy to problem .Lekarz ogólny stwierdził, że wszystko jest ok a Ja jednak się martwię
KOBIETA, 37 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry.

Zwiększona liczba płytek krwi, co może być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak infekcje, stan zapalny, choroby szpiku kostnego lub niektóre choroby krwi.

Warto zauważyć, że interpretacja wyniku powinna być dokonana z uwzględnieniem z całościową historią zdrowotną pacjenta i ewentualne objawy kliniczne.

Wymaga Pani rozszerzenia diagnostyki laboratoryjnej z krwi.

Można poprosić innego lekarza o drugą opinię dotyczącego wyniku oraz objawów klinicznych i dodatkowych badań.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk