Co oznacza pojawienie się wola zamostkowego u osoby po usunięciu tarczycy?

Witam 3 lata temu miałam całkowicie usunięta tarczycę.Obecnie zaobserwowano pojawienie się wola zamostkowego.Co to oznacza i jakie powinny być dalsze kroki?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna udać się pani do chirurga lub innego lekarza prowadzącego ponieważ może to oznaczać wznowę choroby podstawowej, która była przyczyną usunięcia tarczycy.