Co oznacza powiększenie brodawek na języku?

Witam, Po obu stronach języka mam powiekszone brodawki lisciaste, czym może być to spowodowane? Czy lekarz mógł pomylić brodawki że zmiana nowotworową? Mam przewlekle zapalenie migdalkow ci za parę dni będą usunięte, czy te migdalki mogły spowodować zmiany na jezyku? Pozdrawiam Kobieta 30 lat

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli to powiększenie brodawek nie będzie ustępować, przez 3 tygodnie to proszę się udać ponownie na kontrolę do lekarza. Pozdrawiam.