Co oznacza przymglona zatoka szczękowa?

zatoka szczękowa lewa przymglona .Pozostałe zatoki oboczne nosa powietrzne . Co to może oznaczać ? Zapalenie ?

Problemy z zatokami mogą wynikać ze stanów zapalnych zębów. Konieczne jest wykonanie RTG panoramicznego i ewentualnie tomografii stomatologicznej w celu wykluczenia ognisk zapalnych. Opisany stan zapalny może wynikać z obecności martwego zęba który nie został prawidłowo leczony pod mikroskopem. Niezbędna jest konsultacja stomatologiczna.