Co oznacza puchnięcie kostki?

Od miesiąca mam problem z lewą nogą. Zaczyna puchnąć w okolicach kostki już w połowie dnia. Na wieczór jest wyraźnie szersza niż prawa, która nie puchnie. Badanie żył nic nie wykazało. Nie miałam jakiś urazów ostatnio, jedynie ból w okolicy biodra, który przeszedł. Co może być powodem puchnięcia jednej nogi?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ortopedą oraz chirurgiem naczyniowym.