Co oznacza pulsowanie w brzuchu u 20-latki?

Witam . Od dłuższego czasu odczuwam pulsowanie w brzuchu,byłam z tym u lekarza rodzinnego skierował mnie do szpitala gdzie miałam zrobione eks serca,usg brzucha i pobrana krew do badań.Usg brzucha wyszlo ok. Badania krwi też ok . A z ekg wyszło ze zbyt szybko bije mi serce i stąd odczuwam te pulsowanie . Zostały mi przepisane tabletki i do domu . Lecz skończyły mi się już tabletki A efektów brak . A lekarz mi mówił że po tym powinno przejść.no ale nie przeszło. Co to może być ? Z nerwów?

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno na podstawie pani opisu określić jakiego leczenia pani wymaga. Sugeruję udać się do lekarza kardiologa.